Hakkımızda

Şehir yaşantısının keyfini çıkarmak isteyenler için İzmir’in kara ve raylı sistem gibi ulaşım akslarının kesiştiği noktada hayata geçirilen Allways, daima ulaşılabilir bir lokasyonda yükseliyor. Farklı konsept ve büyüklükte konutların yer aldığı Allways’te sosyal tesis ve sunulan hizmetlerin yanı sıra kurumsal markaların yer aldığı ticari alanlar bulunmaktadır.

Misyonumuz

İnsana ve çevreye duyarlı konsept projeler üretip, daima kaliteli hizmet anlayışımız ile güvenilir bir marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek.

Vizyonumuz

Sektöründe önde gelen projelerle devrim yaratarak, maksimum müşteri memnuniyeti ile liderliği devam ettirmek.Bize UlaşınDaima

İyi yaşam için;

İnsan ve iyi yaşam kavramları odağa alınarak kurulan Allways, daima iyi yaşam için yükseliyor.

Ulaşılabilir lokasyon

Ulaşım akslarının kesiştiği noktada, okula, işe, hayata en yakın konumda yer alan Allways, şehir yaşantısının keyfini çıkarmak isteyenler için daima ulaşılabilir bir lokasyonda, Çiğli’de yükseliyor.

Modern ve estetik

Yaşam alanlarınızı ayrıcalıklı kılacak yüksek teknoloji ile birleştirilen, modern ve estetik detayların konforunu lobiye girdiğiniz andan itibaren hissedeceksiniz.

Ayrıcalıklı yaşam

Sizi yalnızca iyi bir daire sahibi değil aynı zamanda daima iyi bir yaşam sahibi yapan Allways, hayattan beklediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor.